Hedef Kitlenizi Tanıyor Musunuz?

Doğru bir pazarlama stratejisi oluşturarak başarı elde etmek için, B2B pazarlama faaliyetlerinizin öncesinde hedef kitlelerinizi belirlemek gerekmektedir. Hedef kitlenizin sektörü, karar verme ve satın alma sürecindeki etkileri, iş unvanları ve kıdemleri, hangi mecraları ve hangi sosyal medya kanallarını aktif kullandıkları gibi elementler tanımlanmalıdır.

Sosyal Medya Pazarlaması

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, B2B pazarlama iletişimi içinde olan markalar LinkedIn, YouTube ve Twitter’da diğer kanallara oranla çok daha iyi sonuçlar elde ediyorlar. B2B sosyal medya pazarlamasında, bir sosyal ağ üzerinde yeni bir hesap oluşturmak kolay olsa da, etkili bir şekilde çalışması için çok çaba gerektiriyor. Sizin için oluşturduğumuz B2B sosyal medya yönetimi stratejisi ile ile şirketiniz için en doğru içeriklerle, en etkili sosyal ağlara odaklanıyoruz.

İçerik Pazarlaması

B2B içerik pazarlamasında, başarısı kanıtlanmış ve uzun yıllardır kullanılan tekniklerle en güncel stratejileri birleştiriyor, blog ve sosyal medya paylaşımlarına entegre ediyoruz. Hedef kitlenizin dijital mecralarda sizi ve içeriklerinizi fark etmesini sağlıyoruz.

Hesap Tabanlı Pazarlama

Hesap Tabanlı Pazarlama, şirketiniz için kilit konumunda olan hesapları hedeflemek için tasarladığımız B2B pazarlama stratejisinin bir bölümüdür. Hesap Tabanlı Pazarlama, eskiden bireysel müşteri kayıtlarına odaklanan bir stratejiydi fakat dünyamızın dijitale dönmesiyle birlikte bu yaklaşım yerini e-posta, sosyal medya reklamları ve yeniden hedefleme yoluyla otomatik olarak hedef gruplara yönelik yapılan bir strateji haline geldi.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Arama motoru pazarlaması, hem B2C hem de B2B pazarlama stratejilerinin kilit noktalarından biridir. Özellikle B2B pazarlama iletişiminde olan şirketler için arama motoru pazarlaması oldukça önemlidir. SEM uzmanlarından oluşan ekibimiz, şirket hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için gerekli altyapıyı ve stratejiyi oluşturuyor ve yönetiyor.

Görüntülü Reklam

Görüntülü reklam, bannerların çeşitli biçimlerde sunulmasıyla oluşan, ölçümlenebilir dijital reklamcılığın bir parçasıdır. Metin tabanlı reklamlardan farklı olan görüntülü reklamcılık, reklam mesajını iletmek için resim, ses ve video gibi öğelerden oluşur. Bu pazarlama stratejisiyle, marka bilinirliğinizi artırıyor, hedef kitlenizin aldığı kararları etkiliyor ve size ulaşmasını sağlıyoruz.

Mobil Pazarlama

Mobil cihazlar artık web trafiğinin yarısından fazlasını oluşturuyor. Mobil pazarlama ise bu cihazlara ulaşmak için kullanılan interaktif bir pazarlama aracıdır. Herkesin online yaşadığı günümüz şartlarında, B2B pazarlamada mobil stratejileri belirlemek ve uygulamak için var gücümüzle çalışıyoruz.