Şirketiniz İçin Fonksiyonel Tasarlanmış Bir Web Sitesi Yapalım!

Bu yazıyı okumaya başladıysanız, iyi tasarlanmış ve kodlanmış bir web sitesinin neden vazgeçilmez olduğunu anlamaya başlamışsınız demektir. Biz sadece web sitesi tasarlamıyoruz, modern tasarım prensiplerine uygun, işinizi geliştiren, satışlarınızı artırmaya yönelik, SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı dijital bir şirket tasarlıyoruz.

  • 7/24 Açık Bir Şirket Tasarlamak
  • Sürekli Müşteri Ziyareti Alan Bir Şirket
  • Kurumsal Kimliğinizi Devam Ettiren Bir Tasarım
  • Geleneksel Reklam Araçlarınızı Dijital Platformda da Paylaşma Fırsatı
  • Sürekli Müşteri Desteği Sağlamanın Prestiji
  • Sınırsız Fırsatlar Sunmak

Sizi Başarıya Götürecek Yolu İyi Biliyoruz

Sosyali ekibi olarak sunduğumuz web tasarım çözümleriyle, markanızın hikayesini en iyi şekilde hedef kitlenize aktarıyor ve gerçek kullanıcı etkileşimi yaratıyoruz. Biz dijital bir dünyada yaşıyor, nefes alıyor ve bu dünyayı deneyimliyoruz. Sizin için en mükemmel yolu biliyoruz.

Dijital İtibar Sağlama

Günümüzde neredeyse herkes ihtiyaç duydukları ürünü veya hizmeti aramak için interneti kullanıyor. Eğer SEO ve kullanıcı deneyimi odaklı iyi tasarlanmış bir web siteniz yoksa potansiyel müşterileriniz buna sahip olan rakiplerinize gidecektir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi net olarak anlatan bir web sitesi tasarlayarak potansiyel müşterilerinizin gözünde güvenilir ve profesyonel bir imaj yaratıyoruz.

Müşterilerinizi Bilgilendirin

Web sitenizi, günde binlerce kişinin girip inceleyebileceği dijital broşür veya katalok olarak düşünün. Basılı materyallere oranla web sitenizdeki bilgileri ya da ürünleri güncellemek çok daha kolay, hızlı ve maliyetsizdir; üstelik müşterilerinizi yeni ürünleriniz, yaklaşan etkinlikleriniz, özel tanıtımlarınız ve yeni hizmetleriniz hakkında bilgilendirmenin etkili bir yoldur.

Her Zaman Erişilebilir

Bir web sitesi, mağazanız ya da ofisiniz kapalıyken bile 7 gün 24 saat ve 365 gün ürünlerinizi veya hizmetlerinizi incelemek isteyen düzenli veya potansiyel müşterilerinize ulaşabilme kolaylığı sağlar.

Daha Geniş Bir Pazar Hedefleyin

Arabaların hatta evlerin, içtiğimiz suyun bile internet üzerinden alındığı bir dönemdeyiz! Eğer ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş bir pazara satmak için web sitenizi e-ticaret sitesi olarak tasarlarız, böylelikle daha geniş bir kitleye ulaşıp ürünlerinizi ve hizmetlerinizi global olarak kullanılabilir hale getirilebiliriz. Web siteniz ürün ve hizmetlerinizi satmak için alternatif bir konum sağlayacaktır.

Müşteri Desteğini Geliştirir

Belki de çevre dostu ürünler satıyorsunuz ve ürünlerinizin geri dönüşümlerinin nasıl olacaklarına dair ipuçlarını paylaşıyorsunuz ya da bir muhasebecisiniz ve müşterilerinize defter tutma uygulamalarını nasıl basitleştirecek konusunda tavsiyelerde bulunmak istiyorsunuz. Bir SSS (Sıkça Sorulan Sorular) veya blog sayfası ile tüm müşterilerinizin sorularını yanıtlamak için makaleleri veya bültenleri web sitenize yükleyerek güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

Vakit Nakittir!

Telefonda, yüz yüze iletişimle, broşürle veya e-posta ile müşterilerinize bilgi vermek zaman alır, web sitenize yükleyeceğiniz çevrimiçi katalog sayesinde ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında pek çok bilgiyi süresiz olarak doğru bir şekilde verebilirsiniz bu da size zaman kazandırır. Zaman en değerli hazinenizdir!

“Kaliteli web sitesi, sizi daha görünür kılar ve markanızın itibarını yükselterek müşterilerinizi kapınıza getirir.“

sosyali web tasarım istanbul izmir iskenderun

Biz Ne Yapıyoruz?

  • Strateji

Stratejinizi belirleyin!
Amacımız basit: Hedefinizin başarıya ulaşması için yenilikçi ve yaratıcı yollar bularak yepyeni stratejiler geliştirmek. Sosyali olarak, sektörünüzde detaylı bir araştırma yaparak sektör liderliğine giden yolu beraber çiziyoruz.

  • Tasarım

Sadece size özel ve fark yaratan tasarım!
İyi tasarım, insanların gördüğü ve kullandığı şeydir. Harika tasarım ise insanların hatırladığı ve hakkında konuştuğu şeydir. Tüm insanların parmak izleri farklıdır; Sosyali olarak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyeceğiniz benzersiz web siteleri tasarlıyoruz.

  • Teknoloji Geliştirme

Teknolojinin kullanımını kolaylaştırmak ya da zorlaştırmak bizim elimizde!
SEO ve kullanıcı deneyimi dostu bir web sitesi tasarımıyla; işinize, sektörünüze ve hedef kitlenize uygun teknolojiyi size sunarak, pazarınızda önemli bir rekabet avantajı sağlamanızı hedefliyoruz.