Evet, İtiraf Ediyoruz, O Stalker Biziz.

Birini “stalklamak” her ne kadar Türkçe bir kelime olmasa da bildiğiniz gibi bu aralar oldukça popüler bir kelime. İşte biz bu eylemi sizin için tüketicilerinize yapıyoruz. Hedef kitleniz olan müşterilerinizin demografik yapıları, satın alma eğilimleri, ilgi alanları gibi tüm bilgileri analiz ediyor ve pazarlama stratejilerinizi geliştirmeniz konusunda yardımcı oluyoruz.

Müşterilerinizi Tanıyın

Ürünlerinizi kimlerin aldığı sorulduğunda ne cevap veriyorsunuz? Ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgilenen kişileri tanımlayan personaları çıkarttınız mı? Dijital kampanya girişimlerinizin başarılı olmasını istiyoruz bu yüzden de müşterilerinizi iyi hedefliyor ve tanıyoruz. Ne kadar fazla detaya sahip olursak kampanyanızın başarı payı da o kadar yüksek olacaktır.

Bir Strateji Oluşturun

Strateji oluşturmak zaman alır. Verileri incelemek, gerekli aksiyonları almak ve kampanyalarınızı optimum düzeye ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hiçbir stratejiyi tek bir boyutta düşünmüyor, farklı kanallarda neler yapabileceğimizi düşünüyor, minimum bütçe ile maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Şirketiniz için sizinle dirsek dirseğe çalışarak pazarlama hedeflerinize yönelik stratejileri kurgulayıp size sunuyor; stratejilerinizi geleneksel ve dijital olmak üzere tüm mecralara yansıtıyor ve geri dönüşleri ölçümlüyoruz.

 

İçerik Tasarlayın

Her içerik kral mıdır? Hayır!

Şirketlerle veya son tüketiciyle çalışıyor olmanız fark etmez: ne dediğiniz ve onu nasıl söylediğiniz önemlidir. Günün sonunda hepimiz insanlarla çalışıyoruz. Hazırladığımız içeriklerle, marka imajınıza hayat veriyor ve kim olduğunuzu anlatıyoruz. Bu stratejiyle potansiyel alıcıları, farkındalık aşamasından satın alma noktasına kadar taşıyoruz. Bizce sadece “doğru içerik” kraldır!

Kendinizi Müşterilerinizin Yerine Koyun

Markaların da empati kurmaya ihtiyaçları olduğunu unutmayın. Sizin yerinize müşterilerinizin yerine geçerek markanızın pazarlama adımlarını deneyimliyor, müşterilerinizin markanız ile kurduğu duygusal bağı, marka yolculuğunu ve markanızın müşterilerinize dokunduğu noktaları detaylı olarak analiz ediyoruz.

Bizimle Çalışın

Sizinle beraber şirketiniz için en doğru iletişim aracını seçiyoruz.
Dijital dünyayı adımız gibi iyi biliyoruz!
Hedef kitlenizi 12’den vuruyoruz!
Hedeflerinize yönelik uygulanabilir stratejiler belirliyoruz.
Sorun değil çözüm üretiyoruz!