Çok Yönlü Bir B2C Pazarlama Stratejisi ile Satışlarınızda Büyük Fark Yaratıyoruz!

B2C pazarlama, bir marka veya şirket ile ürünü son kullanım için satın alan bireysel tüketici arasında gerçekleşen pazarlama faaliyetlerinin tamamıdır. Sosyali olarak, gerçekçi, uygulanabilir ve ulaşılabilir hedeflere dayalı dijital pazarlama çözümleri sunan, tutkulu bir ekibizolarak B2C pazarlama stratejinizi oluştururken, hedef kitlenize odaklanıp, satın alma eğilimlerini analiz ediyoruz. Potansiyel müşterilerinizle aranızda duygusal bir bağ kurmanızı sağlayarak sizi “lovebrand” haline getiriyoruz. Böylelikle tüketicilerinizin sadece bir kez değil, tekrar tekrar sizden ürün veya hizmet satın almalarını sağlıyoruz.

  • Hedef Kitlenizi Analiz Ediyoruz​
  • Doğru Araçları Buluyoruz
  • Dijital Pazarlama Stratejinizi Oluşturuyoruz
  • Kampanya Sonuçlarını Ölçümlüyor ve Sunuyoruz​

Her şirket, büyümek, daha çok gelir elde etmek ister. Bunu gerçekleştirmek için yenilikçi düşünmek, doğru bir planlama yapmak ve akılcı bir pazarlama planı hazırlamak gerekir. Planlarınızı ve fikirlerinizi hayata geçirmek için güvenebileceğiniz birçok araca ve iş ortağına ihtiyacınız var. Şirketinizi geleceğe taşımak için B2C pazarlamaya odaklanırken bireysel düzeyde düşünmeye başlamalısınız. Kişiselleştirilmiş mesajlarla bireylerin ilgisini çekerek yapacağınız satış ilk hedef olsa da müşterilerinizi sonraki satın almalara ikna etmek, yeni potansiyel müşterileri takip etmek ve dijital içeriklerinizi yayımlamak sonraki adımlar olmalıdır. Hepsinden sonra da çapraz pazarlama teknikleri ile satış hacminizi artırabilirsiniz. Fakat her şeyden –eğer ürün geliştiriyorsanız bu ürünü geliştirmeden de önce- “Müşterim kim?” sorusuna kesinlikle cevap aramalı ve bütün aktiviteleri bu sorunun cevapları üzerine kurgulamalısınız.

 

B2C yerine H2H (İnsandan İnsana) Diyoruz!

Pazarlama stratejinize uygun içerikler oluştururken, kendimizi hedef kitlenizin ve müşterilerinizin yerine koyuyoruz. Müşterilerinizin, markanız ile duygusal bir bağ kurmasını sağlayacak etkili, çözüm odaklı ve şeffaf bir strateji ile markanıza güven ve sadakat duymasını sağlıyoruz.
 

Sosyal Medya Kanallarını İyi Kullanıyoruz!

Hepimizin günde ortalama 3.000’den fazla reklam mesajına maruz kaldığımızı biliyor muydunuz? Bu mesajların arasından markanızı sıyıracak ve hedef kitlenizin dikkatini çekecek içerikler yayınlıyoruz. Sizin için uygun olan platformlarda yaratıcı ve ilgi çekici yarışmalara ev sahipliği yaparak, hem potansiyel müşterilerinizi mutlu ediyor hem de ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımını yapıyoruz.
 

Satın Alma Sürecini Kolaylaştırıyoruz!

Kendimizi müşterilerinizin yerine koyarak satın almada karşılaştıkları engelleri ortadan kaldırıyor ve satın alma sürecini yalınlaştırıyoruz. Her sene mobilin yılı olduğunu biliyor ve B2C iletişimde mobil pazarlamanın önemini anlıyoruz. İçeriğinizin, mobil cihazlar üzerinden hedef kitlenize nasıl hitap edeceğini araştırıyoruz ve tüm cihazlara uyumlu, kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturuyoruz.