BİLİŞİM HİZMETLERİNDE GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Bilişim sektörüne teknolojide güven sloganıyla adım atan, son teknolojiyi kaliteden ödün vermeksizin en iyi ürün ve çözümlerini sunmak amacıyla kurulmuştur.

Hem tedarikçi firmalara hemde kurumsal ve bireysel müşterilerine ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle kaliteden ödün vermeksizin en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini sunabilmektedir.

Sektörde sahip olduğumuz güvenilir imajı koruyup daima ileri götürmektir. Tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı, Eğitimli kadrolar ile büyümeyi hedef almış bir kuruluş olmayı, istihdam yaratmak, tanıtımlarla sektörümüze katkıda bulunmayı.

Teknik servis, sosyal medya hizmetleri ile öncü yenilikler getirmeyi hedeflemiştir. Bu hedefe, bizi tercih eden siz müşterilerimiz sayesinde biraz daha yaklaşmanın sevincini yaşamaktayız.

Müşteri Odaklı Olmak

Varlık nedenimiz olan müşterilerimizi en yüksek düzeyde memnun etmek, güvenini ve sadakatini kazanmak için tüm faaliyetlerimizde müşteri odaklı bir yaklaşım benimseriz

Objektiflik

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri objektif bir çerçevede ele alarak tüm tarafların beklentileri doğrultusunda değerlendirir ve çözüm sürecinde de objektiflik kriterlerini göz önünde bulundururuz.

Şeffaflık

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve diğer paydaşlarımıza geri bildirimlerin nasıl değerlendirildiği konusunda yeterli bilgiyi verir ve açık davranırız.

Müşteri Şikayetlerini Algılamak

Faaliyetlerimizle ilgili müşteri şikayetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda değerlendirerek yönetir ve bu bilgiyi sürekli iyileştirme sağlamak için kullanırız.

Erişebilirlik

Farklı müşteri gruplarının gereksinim ve beklentilerini karşılayacak çeşitli iletişim ağları oluşturur ve bunları duyurarak müşterilerle iletişimi kolaylaştırırız.

Gizlilik

Müşterilerimizin geri bildirimleri esnasında elde edilen kişisel bilgilerini gizli tutar, bu konuda en üst düzeyde hassasiyet gösteririz.