Yılların deneyimini işine yansıtan özel bir ekiple, siz değerli müşterilerimize hizmet etmek tek amacımız.

Bu platformu oluşturduk; çünkü iş hayatlarımız boyunca işletme, araştırma, danışmanlık, strateji ve iş geliştirme gibi alanlarda üst düzey yönetici olarak kazandığımız tecrübemizi sizlerle paylaşmak; başarıya ulaşmanızı sağlayacak en iyi ve en uygun stratejileri üretmek istedik.

Sosyali olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını yaratıcı ve bilimsel yöntemlerle analiz ediyor; belirlenen hedeflere ulaşmalarına ve verimli bir şekilde büyümelerine destek oluyoruz.

 

Kurumunuzun hizmetleri doğrultusunda hedef kitlelerinizin duygu, inanç ve davranışlarını etkilemek üzere stratejiler oluşturup yönetiyor; bu süreçte bilgilendirmeye, ikna etmeye ve hatırlatmaya yönelik mesajlar oluşturuyoruz. Gerekli taktikleri organize ederek hedef kitlelerin anlayış, sempati ve desteğini sağlıyor; bu desteği devam ettirebilmek için ikna ve algı kavramlarını yönetiyoruz.

Tabii ki bu doğrultuda kurumunuzun sosyal sorumluluk anlayışını kamuoyuyla paylaşmayı, lobi faaliyetleri oluşturmayı, sivil toplum örgütlerinden destek almayı, kurum ve hedef kitle arasında iletişim köprüsü kurmayı, iş hedeflerine katkıda bulunmayı göz ardı etmiyoruz.

 

Sektörel deneyimimiz ve sahip olduğumuz birikimle, hedeflenen sonuçlara ulaştıran çalışmalar yapıyor; imaj, itibar ve kriz yönetimi ile kurumsal kimliğin oluşturulmasına katkıda bulunuyoruz. Kitlesel iletişim faaliyetlerinin koordine edilmesi, takip edilmesi ve geri bildirimlerin değerlendirilmesi de görevlerimiz arasında.

Kısacası rekabet üstünlüğü kurmak, verimli ve kontrollü bir büyüme sağlamak, sürdürülebilir bir şirket yapısı oluşturmak ve rakiplerinizden ayrılarak günün fırsatlarını değerlendirip geleceğe güvenli adımlar atmak istiyorsanız, Sosyali olarak size her zaman destek olmaya hazırız.